Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Nádherná mapová novinka pro všechny děti - Dětská nástěnná mapa světa

25.02.2013
Dětská nástěnná mapa světa


DĚTSKÁ NÁSTĚNNÁ MAPA SVĚTA


 
V loňském roce se objevila na trhu tato nádherná velká dětská nástěnná mapa světa. Je to unikátní dílo s veselými ilustracemi z dílny Chorvata Rajka Žigiče. Mapa se ihned stala velmi oblíbenou, zábavnou a poučnou dekorací především do dětských pokojíčků, ale také do tříd mateřských a základních škol.
Dětská mapa světa obsahuje 650 vtipných ilustrací živočichů, rostlin, přírodních, kulturních a technických zajímavostí. Obrázky jsou očíslovány a popsány v seznamu přímo na mapě. V mapě jsou vyznačeny hranice a názvy států, hlavní města, řeky a pohoří, časová pásma, reliéf dna oceánů a moří. Mapa je doplněna podrobným výřezem Evropy. Po obvodu mapy jsou uvedeny státní vlajky všech zemí.
Děti velmi rády tráví čas u mapy a zábavnou formou tak získávají přehled o jednotlivých světadílech a zemích, o jejich zajímavostech, státních vlajkách a baví je poznávat živočichy v nich žijící. Tato velmi povedená mapa by rozhodně neměla chybět v žádném dětském pokojíčku.
Mapu dodáváme zatavenou v laminu s bílými umělohmotnými lištami a očky pro snadné zavěšení na stěnu. Pro větší efekt mapu na přání zarámujeme do líbivého hliníkového rámu zelené, vínové, modré či stříbrné barvy.
Dětskou nástěnnou mapu světa můžete objednat
zde.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: MapyCZ.cz, tel.: + 420 777 869 269, e-mail: info@mapycz.cz


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen
zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


JavaScript musí být povolen